Pure CSS3 Menu
 Devran Bilgisayar
SGK
"Etkin rehberlik ve dağıtım yoluyla kayıtlı istihdamın teşviki mal alım projesi" kapsamında 2000 tablet

listing slider

TUİK

TÜİK bilgi ve iletişim teknoloji hizmetinin güçlendirmesi projesi kapsamında Türkiye 35 il müdürlüğü ile merkezi, video konferans sistemi ile birbirine bağladık.

ebay store slider
TAPU KADASTRO
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne 1900 Adet Casper Masaüstü Bilgisayar Teslim ettik.

listing template slider

TÜRKSAT
Takbis projesinde kullanılmak üzere, Türksat'a 1450 Casper PC teslim edilmiştir.

auction template slider
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Marmara Bölgesinde Hava Kalitesi Alanında Kurumsal Yapılanma, Veri Merkezi Donanımları Kurulmuştur.

auction slider
CASPER

Casper Yetkili Servis ve Kurumsal İş Oratağı.

ebay slideshow
Devran Donanımsal Çözümler
Profesyonel Çözümler ve teknolojik yardımlarla elde ettiğimiz sonuçlar

ebay slider
Carousel Slider
Image

Hakkkımızda

Devran Bilgisayar İletişim İnşaat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuş olup, Bilgisayar ve Çevre Birimleri, Sarf Malzemeleri, Ses ve Görüntü Cihazları, Kamera ve Güvenlik Sistemleri gibi ürünler çerçevesinde Satış ve Teknik Destek konuları ile ilgili olarak çalışmaktadır.

Devran Bilgisayar’ın satış kanalları arasında; Kamu ve Avrupa Birliği İhaleleri, Özel Sektör projeleri ve son kullanıcı satışları bulunmaktadır.

Devran Bilgisayar, iş ortaklığı yaptığı markalarla Masaüstü, Dizüstü, Sunucu ve İş istasyonu tipi bilgisayarların yanında, Network, Güvenlik çözümleri, Lisanslama hizmetleri alanlarında da anahtar teslimi projeler üretmektedir.

Devran Bilgisayar’ın ana hedefi, hızla gelişen tüketici pazarında kurumların ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak karşılayacak ürünleri,en uygun fiyata ve alternatifli ödeme seçenekleri ile temin etmelerini sağlamaktır.

Müşteri memnuniyetini temin edebilmek için sahip olduğu uzman servis kadrosu ve üst düzey servis anlayışıyla, satış sonrası servis problemlerine hızlı çözüm getirmek başlıca amacı olup bu hususlar için gerekli olan TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Gümrük Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.

Devran Bilgisayar, halen Kızılay merkez’de bulunan CASPER Store mağazası ile Casper ürünlerinin Yetkili Satıcısı ve Teknik Servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.